MenSe Oy pjaustytuvai

„MenSe” siūlo platų miško technikos dalių asortimentą, tačiau šį kartą norėtume pristatyti žoliapjovių temą.

Pjaustytuvai gaminamos iš 500 HB dilimui atsparaus plieno, pasižyminčio dideliu patvarumu, ir veikia judant abiem ašmenimis pirmyn ir atgal. Tai sumažina užsikimšimo ir įrangos sustojimo riziką ir netgi leidžia pjauti šiek tiek didesnius rąstus. Papildomas privalumas – peilių forma ir kontūras, kurie turi įtakos veiksmingam pjovimui. Pavyzdžiui, atsitrenkus į akmenį, ašmenys suapvalėja, tačiau tai neturi įtakos darbo efektyvumui. Galandimas praktiškai nereikalingas, tačiau prireikus operaciją galima atlikti rankiniu šlifuokliu. Žinoma, taip pat galima atlikti serviso paslaugas „Mense Oy” ir įsigyti atsarginių ašmenų.

Pjaustytuvai turi patvarų ir beveik nereikalaujantį priežiūros variklį, kuris užtikrina puikų veikimo patikimumą. Variklis užtikrina sklandų veikimą ir didelę pjovimo jėgą viso judesio metu.

Pjaustytuvai darbinis plotis yra nuo 130 cm iki 240 cm, o pjovimo skersmuo – nuo 5 cm iki 15 cm. Be to, plati pjovimo galvutės iškyša ir geras manevringumas leidžia tiksliai pjauti, todėl pagerėja darbo našumas ir kokybė. Taip pat galima naudoti pjaustytuvus vertikalioje padėtyje.

Vienintelė šios įrangos naudojimo sąlyga – mašinoje turi būti hidraulinė strėlė.

Todėl pjaustytuvai naudojamos tiek miesto, tiek miškų ūkio darbams, pavyzdžiui, gyvatvorėms genėti, taip pat krūmams ir storesnėms šakoms genėti palei miško kelius ar gatves, atrankiniam medžių genėjimui miško medelynuose. Be to, įranga tinka ir povandeniniams darbams, pavyzdžiui, nendrių pjovimui.

Kaip „MenSe” prekės ženklo atstovai, kviečiame susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos ir raginame apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje.